Instalacje LPG

Estetyczny i zgodny ze sztuką przeprowadzony przez pasjonatów motoryzacji,  znających wszelkie związane z zasilaniem silników problemy. Jako nieliczni w regionie zawsze demontujemy kolektory w celu wykonania najbardziej optymalnych nawiertów co jest kluczem do idealnej pracy instalacji gazowej, oraz gwarantuje bezpieczeństwo silnika.  Po montażu następuje szczegółowe strojenie w warunkach drogowych . Wykonany u nas montaż, a następnie rzetelny, kompletny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny gwarantuje długą i bezproblemową pracę silnika na zasilaniu gazowym.

Montaż każdego z podzespołów jest zawsze przemyślany – priorytetem są najlepsze warunki pracy instalacji lecz dbamy również o estetykę pod maską.  Wszelkie ingerencje w karoserię są solidnie zabezpieczane przed korozją.

Równie ważne co poprawny montaż, są użyte podzespoły sprawdzonych producentów połączonych w zestawy zdolne zasilić samochód w każdych warunkach i pod każdym obciążeniem. Wysokiej jakości komponenty zamontowane zgodnie ze sztuką owocują optymalnym wykorzystaniem paliwa, brakiem strat osiągów, a jednocześnie utrzymują fabryczną trwałość silnika.

Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy, nie limitując przebiegu samochodu! To najlepsze warunki na rynku.

 

Webdesign & CMS: JAVI.PL